درباره ما

درباره ما

دانشجويان و پژوهشگران براي اجراي نرم افزارهاي تخصصي اغلب چند مشکل اساسي دارند. مثلاً 1- قفل شکسته بودن و محدود بودن امکانات، 2- نبود راهنما و گزارش فارسي 3- درگير شدن با دانلود، نصب و کرک، 4- اجرا نشدن خيلي از نرم افزارها در سيستم عامل هاي مختلف، 5- هزينه بالاي نرم افزارهاي اورجينال(اگر شرايط خريد در ايران داشته باشند) و ....

با توجه به محدوديت هاي اشاره شده سايت کافه پردازش با هدف بهبود ارائه خدمات به دانشجويان و پژوهشگران در سال 1394 شروع به کار کرد. اين سايت از معدود سايت هاي ارائه دهنده نرم افزار آنلاين مي باشد که با تلاش جمعي از متخصصين رشته هاي مختلف پايه گذاري شد.

با طراحي اين سايت بر آن شديم تا نرم افزارهايي مبتني بر وب با زبان فارسي و با کاربري ساده ارائه کنيم تا خيلي از مشکلات اشاره شده را برطرف نمائيم. همچنين با طراحي نرم افزارهاي جديد(بدون مشابه داخلي و خارجي) سعي کرديم خدماتي نوين به کاربران ارائه دهيم و آن ها را از دغدغه محاسبات خارج کنيم.

اگرچه نهايت سعي خود را نموده ايم تا بهترين خدمات را به شما ارائه کنيم، ليکن همواره مشتاق دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده شما براي هرچه بهتر و کارآمدتر کردن اين فرآيند هستيم. در صورتي که علاقمند به در ميان گذاشتن نظرات خود با ما هستيد، به بخش تماس با ما مراجعه نماييد.

در صورتي که به نرم افزار خاصي نياز داريد به لينک درخواست طراحي نرم افزار مراجعه کنيد و فرم مربوطه را تکميل نماييد. در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.